Klidná móda?
10.8.2016
Cestou necestou
5.9.2016

Howgh!

Možná jste si všimli, že oblíbené černé barvě letos začaly trochu šlapat na paty různé nápadité vzory. Inspirací pro ně se stal takzvaný etno styl, který čerpá z módy dávných indiánů.

11938_1
Typické pro tuto módu jsou výrazné barevné vzory, třásně a doplňky v zemitých barvách. Nesmíme zapomenout na typické pončo, které se dostalo už i mezi elegantní kousky a můžeme ho tedy kombinovat s ležérnějšími modely.

 

Indiánská móda nám toto léto a i následující podzim velmi zasahuje mezi doplňkové zboží. Peříčkové naušnice, náramky s třásničkami nebo velké zdobené náhrdelníky vypadají krásně i ke všemi oblíbené černé barvě. Tedy pokud nechcete do svého šatníku míchat moc barev, je ideální zvolit výrazné doplňky, například náhrdelník, který Vám čas od času prozáří Vaše oblíbené černé triko.

 
Pro ty, kteří rádi kombinují barvy a nebojí se experimentovat, je toto ideální možnost, jak vyzkoušet nové věci. Zemité barvy jsou krásné a možnosti kombinací jsou nekonečné. Jsou to barvy, které jsou nenásilné a pokazit se s nimi toho moc nedá. Kombinace odstínů hnědé, žluté, zelené a červené Vám dává veliký prostor pro realizaci nápadů na outfity.

 

12874_1
Do našeho eshopu jsme pro Vás připravili několik kousků, se kterými si můžete připadat jako Rybana a okouzlit tím svého Vinetoua. 🙂